Dostawa i płatności

Cennik przesyłek kurierskich

 

 

KWOTA ZAMÓWIENIA

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM I ONLINE

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Do 300zł

23,50 zł  25zł

Powyżej 300zł

 0zł

15zł

 

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby dostawy Produktu:

 1. Paczka kurierska; paczka kurierska pobraniowa.
 2.  Ceny podane są przy minimalnych gabarytach i wadze do  30 kg. Przy zamówieniach na większą ilość produktów lub oprawach przekraczających standardowe gabaryty, dłużyce – np. szynoprzewody prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
 3. W przypadku złożonych zamówień obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem w celu możliwych wyższych kosztów wysyłki.
 4. Wysłanie przedmiotu umowy następuje w terminie określonym na karcie produktu, a dla zamówień złożonych z wielu produktów w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów. Bieg terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia.
 5. Zgodnie z art. 545 § 2 Kodeksu Cywilnego w razie przesłania Produktu do Klienta za pośrednictwem przewoźnika Klient obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie Produktu, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.

 Płatności

 1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
 2. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
 3. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy. Bank: Idea Bank Numer rachunku: 32195000012006001741000001
 4. Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu tpay.com – możliwe aktualne    sposoby płatności określone są tutaj https://tpay.com/metody-platnosci Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem tpay.com

 Obsługę płatności elektronicznych prowadzi jako agent rozliczeniowy:

 1. Tpay.com – serwis internetowy, który jest prowadzony przez Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000412357, kapitał zakładowy 5.494.980 zł wpłacony w całości, posiadającą nr REGON 300878437, NIP: 777-306-15-79.
 2. W wypadku sposobu płatności innego niż płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki, lub gotówką czy kartą przy odbiorze osobistym Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 5 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Zapytanie o dostępność